Svečana dodjela svjedodžbi i diploma

Svečana dodjela svjedodžbi idiploma

U petak, 13. 6. 2014.godine, u amfiteatru Treće gimnazije održana je svečana akademija povodompodjele diploma i svjedodžbi maturantima generacije
2010 – 2014.

U programu su učestvovaliPlesna sekcija i Hor i orkestar naše škole.

Maturantima se obratilapomoćnica direktora Senada Salihović i čestitala na postignutim rezultatima.

Uručene su nagrade „Posebnopriznanje“ od Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade za izuzetne rezultateu obrazovno-odgojnom radu, primjernom vladanju i odličnom uspjehu iz svihnastavnih predmeta u toku cjelokupnog srednjoškolskog obrazovanja, kao iPohvale za izuzetan doprinos afirmaciji Treće gimnazije.

Dobitnici nagrada: VildanaPanjeta (IV2), Haris Handžić (IV4), Nejla Veljović (IV5), Ilma Viteškić (IV7),Sajra Čarkadžić, Nadina Frljak, Inda Kreso i Sarah Krezić (IV8).

Pohvalu za izuzetan doprinosafirmaciji Treće gimnazije dobila je i Mervana Halilović (IV7), predsjednicaVijeća učenika.