PODJELA PAKETIĆA DJECI UPOSLENIKA

Decembar je u Trećoj gimnaziji odisao svečanom notom predstojećih praznika. Brojni projekti i manifestacije uljepšali su iščekivanje Božića, Nove godine, ali i nastupajućeg zimskog raspusta. U četvrtak, 27.12.2018. godine, u prigodno dekoriranom amfiteatru naše škole, upriličena je i ceremonija podjele novogodišnjih paketića djeci uposlenika. Uobičajena atmosfera radnog dana je u večernjim satima smijenjena dječijim koracima, osmijesima i ushićenjem. Učenici trećeg dva razreda priredili su generacijski neograničenu predstavu “Audicija za vilenjaka”, zabavivši najmlađe i spojivši brojne talente u jednu razigranu tačku. Djeda Mraz je mališanima uručio paketiće te je pjesmom i plesom zatvorena i ova manifestacija. Zahvaljujemo se upravi škole na organizaciji i omogućenom susretu i druženju generacija.

Abela Rastoder, IV2