Načelnik Općine Novo Sarajevo dr. Hasan Tanović posjetio Treću gimnaziju!

Iako kišovit i snježan deseti mart 2021. godine, za nas u Trećoj bio je uljepšan posjetom našeg bivšeg učenika i načelnika Općine Novo Sarajevo dr. Hasana Tanovića.

Bilo je zadovoljstvo razgovarati s načelnikom, predstaviti Treću gimnaziju u „novom ruhu“ i slušati zanimljivosti iz đačkih dana našeg bivšeg učenika.

Načelnik je bio oduševljen postignućima zaposlenih i učenika u Trećoj gimnaziji, te je rekao  da vidi uložen ogroman  trud, želju i entuzijazam  što može služiti kao  primjer drugima.

Istakao je da se nada novim uspjesima naših učenika i profesora, te da se raduje realizaciji zajedničkih projekata u budućnosti.

A mi kažemo „Načelniče, učinite našu općinu najljepšim i najsigurnijom mjestom za život“