Deni Alić osvojio titulu državnog prvaka Bosne i Hercegovine u plesu

U proteklom periodu održana su dva Državna prvenstva u kojima je učešće uzeo Deni Alić, učenik Treće gimnazije u Sarajevu. Prvo Državno prvenstvo održano je 20.maja 2017.godine u Zenici u organizaciji Saveza sportskog plesa Bosne i Hercegovine i to u disciplini latinoameričkih plesova. Drugo Državno prvenstvo održano je u Bihaću 17. i 18.juna 2017.godine u organizaciji Saveza modernih plesova u Bosni i Hercegovini u disciplini latino show. Na oba Državna prvenstva Deni Alić je osvojio titulu Državnog prvaka u najkvalitetnijoj kategoriji Amateri. Time je stekao pravo da predstavlja Bosnu i Hercegovinu na dva Svjetska prvenstva. Već je izvjesno da će se Svjetsko prvenstvo u modernim plesovima održati u Atini u decembru 2017.godine.

Denijevi roditelji se zahvaljuju  školi na podršci, a mi želimo našem učeniku dobro zdravlje i još mnogo osvojenih nagrada.