SRETNO MATURANTI

Dana 19.6.2020. godine ispratili smo 162 maturanta JU Treće gimnazije. Želimo im  dobro zdravlje, mnogo sreće i uspjeha u nastavku školovanja!
Prilikom podjele diploma, direktorica škole Senada Salihović, uručila je prigodne poklone za 14 najboljih učenika Treće gimnazije. Načelnik općine Novo Sarajevo gospodin Nedžad Koldžo je također  prigodnim poklonima  nagradio najbolje gimnazijalce na čemu smo neizmjerno zahvalni našem načelniku. Izdavačka kuća Baybook poklonila je vrijedne knjige koje će im biti lijepa uspomena. Ponosni smo što  smo ispratili još jednu sjajnu generaciju perspektivnih gimnazijalaca. Nadamo se da ćemo se vidjeti na Danu otvorenih vrata i tom prilikom nadoknaditi propušteno.
Vaša Treća gimnazija