Rekapitulacija plivačkog mitinga Velež kup

Osmog februara 2020.g. je na Olimpijskom bazenu Otoka održan “III Velež Cup” u plivanju na kojem su između ostalog učešće uzeli i učenici Treće gimnazije za svoje klubove i ukupno osvojili 13 odličja.

Učenik IV3 razreda, Aldemar Alikavazović, briljirao je u svim svojim nastupima, osvojio 4 zlatne medalje, te pehar za najuspješnijeg takmičara u seniorskoj kategoriji.

Učenica IV1 razreda, Tarin Husić , također je osvojila 4 medalje, od čega dvije najsjajnije, jedno srebro i bronzu, Abdulhadi Velagić, učenik IV4 razreda, osvojio je 3 bronzane medalje i Haris Šuta, učenik II3 razreda, osvojio jednu srebrenu i jednu bronzanu medalju.

Ovom prilikom čestitamo našim učenicima na zapaženim nastupima te im želimo mnogo uspjeha na predstojećim takmičenjima.