POTPISAN SPORAZUM O SARADNJI SA SPECIJALNOM OLIMPIJADOM BIH

U četvrtak, 3. 10. 2019. godine direktorica Treće gimnazije Senada Salihović potpisala je Sporazum o saradnji s direktoricom Specijalne olimpijade BiH Kadom Delić-Selimović.

Naša Edna Šunjić je itekako utjecala na mijenjanje svijesti i spoznaje učenika i članova kolektiva i zahvaljujući uspješnoj saradnji Edne i njene porodice sa školom uslijedilo je potpisivanje Sporazuma o saradnji.

Zahvaljujući našim učenicima, profesorima i članovima Uprave, koji su kontinuirano uključeni u različite projekte u vezi sa inkluzijom, bilo da je riječ o učestvovanju ili volonterskom radu, dokazali smo da smo uspješni saradnici. Na „Sportskim igrama Oaze“, od 3. 10. do 6. 10, naša Edna Šunjić će učestvovati kao takmičarka, a brojni učenici će doprinijeti organizaciji Igara svojim volontiranjem.

Zana Kapetanović, III3