Novogodišnji paketići za djecu Dječijeg doma Bjelave

Na inicijativu učenika II-5 odjeljenja u početkom decembra pokrenuta je humanitarna akcija prikupljanja novogodišnjih paketića za djecu JU Dom za djecu bez roditeljskog staranja Sarajevo.

Učenici generacije II razreda, sakupili su i pripremili 50 paketića za najmlađe korisnike doma.

Na primopredaji dana 29. 12. 2021. god. u pratnji pedagoga bila su dva učenika: Faris Čaklovica II-4 i Emina Makan II-5. Zbog zdravstveno-epidemioliških prilika nismo mogli lično predati paketiće djeci i družiti se s njima. To ćemo ostaviti za neku drugu priliku, u nadi da će se to što prije desiti.

Zahvaljujemo svim učenicima na učešću u humanitarnoj akciji i želji da dane dječije radosti u decembru učine sretnijim i ljepšim.