Kraj uspješnog projekta “Konfučijev institut u Trećoj gimnaziji”

U ponedjeljak 03.06. je održan čas historije na Konfučijevom institutu Univerziteta u Sarajevu i simbolično je doveden kraju jednogodišnji projekat “Konfučijev institut u Trećoj gimnaziji” kojim je obilježen početak časova kineskog u našoj školi. Učenici su napravili male postere kineske historije koji njih zanima i ima li su priliku detaljnije čuti o historiji i značenju istih. Na kraju časa je direktor instituta gospodin La Weixin direktorici poklonio tradicionalnu kinesku sliku cvijeta na rižinom papiru. Hvala profesorici Sedžidi Hadžić na organiziranju i direktorici Senadi Salihović na podršci projekta kao i profesorici Sanida Nuhanovic i učenicima III3 odjeljenja na odličnom času historije.
Hvala i bivšem učeniku Luki Boškoviću na vođenju projekta!