IMAN PAŠIĆ NA FESTIVALU U NOVOM SADU

U periodu od 21-26 novembra Iman Pašić,učenica naše škole te ujedno i učenica Srednje muzičke škole,učestvovala je kao pobjednik muzičkog festivala “Djeca pjevaju hitove” na festivalu u Novom Sadu koji nije bio takmičarskog karaktera,već upriličen u svrhu zajedničkog druženja,uspostavi zajedničke saradanje te širenja međunarodnih odnosa sa predstavnicima Srbije,Bosne i Hercegovine,Crne Gore i Makedonije.

Iman se predstavila sa sevdalinkom “Moj dilbere” te oduševila sve prisutne i zahvalila organizatorima na vrijednim nagradama.

Organizatori su priredili brojna iznenađenja za učesnike,između ostalog i posjete Petrovaradinskoj tvrđavi,obilazak Novog Sada,Sremskih Karlovaca,Manastira,sa turističkim vodičima te uljepšali i obogatili zajednička druženja i uspomene koje su nakon ovog festivala obostrane.

Iman Pašić – premijerni izvođač Himne za djecu sa posebnim potrebama