I5 ispraća prvo polugodište

Da je prelazak u gimnaziju velik i zahtjevan korak, da privikavanje na novo okruženje i novo gradivo nije uvijek jednostavno, sve smo to proživljavali iz dana u dan tokom ovog prvog polugodišta. Isto tako smo doživjeli, međutim, da je ovo i jedan novi i lijep početak ispunjen sticanjem brojnih poznanstava i vrijednih znanja, ispunjen lijepim aktivnostima, druženjima i zajedničkim radostima u novom odjeljenju i novoj školi. Iako malo umorni potrudili smo se zajedno sa našom razrednicom da jedni drugima uljepšamo kraj godine i zajednički u lijepom raspoloženju ispratimo prvo polugodište i staru godinu.

Sa radošću smo pripremili predstavu za dodjelu paketića, radovali se sa dječicom uposlenika škole i poslali tako lijepe želje za predstojeće praznike, a sebe smo počastili krasnim druženjem u okviru našeg odjeljenja, međusobnim darivanjem, zajedničkom večerom i odlaskom u kino. U lijepom raspoloženju odlazimo na raspust i želimo svima sretne praznike i lijep odmor preko raspusta.

odjeljenje I5