Halloween-Party za učenice i učenike DSD-programa

U utorak, 29.10.2019. godine, s početkom u 19 sati, u amfiteatru Treće gimnazije je organizirana Halloween zabava na njemačkom jeziku, namjenjena učenicama i učenicima prvog i drugog razreda koje/koji pohađaju DSD-program. Oni su se zajedno s profesoricama i profesorom njemačkog jezika zabavili uz razne sadržaje i njemačku muziku, ali su i trenirali pričanje na njemačkom jeziku kroz interaktivne zadatke i igrice. Svi sadržaji su bili prilagođeni tematici, pa su se učenici i maskirali te time pokazali svoju kreativnu stranu. Na kraju zabave su učenici u timovima u prostorijama škole tražili sakrivenu bundevu. Pobjednicima, kao i onima koji su imali najbolje kostime su dodjeljene nagrade.
U nastavku Vam kroz slike prenosimo atmosferu.
Zahvaljujemo se svima na učešću, a našim profesoricama i profesoru na organizaciji.