DRŽAVNO TAKMIČENJE IZ VJERONAUKE

Učenica I-4 razreda, Lejla Smječanin predstavljala je našu školu na Državnom takmičenju koje se održalo 6.5.2019.god. u Visokom. Naša učenica je osvojila 1. mjesto u ekipnom dijelu takmičenja i 4. mjesto u pojedinačnom takmičenju. Lejla je na takmičenju 6.3.2019.god, održanom u Sarajevu, osvojila 1.mjesto na Kantonalnom takmičenju. Na Federalnom takmičenju održanom 30.3.2019. god. u Visokom naša u čenica je ponovo osvojila 1. mjesto i tako se plasirala na Državno takmičenje. Učenica je vrijedno radila i aktivno se pripremala sa profesoricom vjeronauke, Grabus Esadom, za ovo takmičenje. Učenica je na najbolji način predstavljala našu školu i svojim primjerom je pokazala kako se trudom i marljivim radom mogu ostvariti svi naši ciljevi. Čestitamo učenici na postignutim rezultatima.