Donacija kompanije BS Telecom Solutions

Danas, 8.7.2020. godine, instalirana je nama jako vrijedna donacija kompanije BS Telecom Solutions.

Naime, kada smo se obratili kompaniji za pomoć u rješavanju problema s preopterećenjem na mrežnoj infrastrukturi, stručnjaci kompanije BS su posjetili prostorije škole i utvrdili da je problem u mrežnoj opremi koja je razovjem i proširivanjem IT usmjerenja u našoj ustanovi postala nedovoljno dobra i neadekvatna za broj računara koji se koriste. Bez oklijevanja rekli su da će kompanija pokušati riješiti problem o svom trošku.

Nekako izblijedila nada prouzrokavana dugim čekanjem zbog pandemije koronavirusa danas je ipak postala stvarnost.

Inžinjeri kompanije BS Telecom Solutions danas su postavili i pustili u rad novu mrežnu opremu koja će uveliko pomoći i ubrzati rad naših budućih IT stručnjaka.

Ovim putem zahvaljujemo se menadžmentu i uposlenicima kompanije BS Telecom Solutions na nesebičnoj donaciji i pomoći našim učenicima.

Nadamo se budućoj kvalitetnoj saradnji.