Dobro nam došli!

U skladu sa epidemiološkim mjerama, utorak, 2. 9. 2020, upriličili smo prijem učenika prvog razreda u školskoj 2020 / 21. godini. Bogatiji smo za 144 učenika koji su raspoređeni u šest odjeljenja.

Srdačnu dobrodošlicu i mnogo uspjeha u srednjoškolskom obrazovanju poželjele su im zamjenica direktorice Amra Čolić, pedagogica Hasija Dedović i psihologinja Merima Pašalić. Novoprimljenim učenicima obratile su se i razrednice: Amela Zukić-Huseinović, Selma Mešić, Suada Krezić, Erna Mujić, Elma Mašnić-Šikalo i Edina Lokvančić, profesorice, upoznavši ih o pravima i dužnostima, osnovnim informacijama o radu škole, a Edin Merzić, rukovalac nastavnom opremom i tehnologijom, govorio je o školskoj edukativnoj platformi Office 365, osnovama korištenja i dodijelio im pristupne podatke.

Sretan početak i mnogo uspjeha u učenju i postizanju što boljih rezultata želi vam kolektiv Treće gimnazije!