Učenici Treće gimnazije učestvovali u akciji prikupljanja paketića za djecu u hraniteljskim porodicama

Učenici naše škole su i ove godine učestvovali u humanitarnoj akciji prikupljanja paketića za djecu koja su smještena u hraniteljske porodice i djecu iz porodica slabog materijalnog stanja. Akciju je pokrenula profesorica Selma Mešić sa svojim odjeljenjem IV2 u saradnji sa Centrom za socijalni rad KS, a veliku pomoć su im pružili učenici II1 odjeljenja.

U akciji je učestvovalo oko 400 učenika naše škole i 10 uposlenika.

Zajedničkim snagama smo poslali poruku ljubavi i solidarnosti prema onima kojima je to najpotrebnije. Hvala vam što ste pokazali da se promjene dešavaju kada zajedno radimo za opće dobro.

Neka vam ova lijepa iskustva služe kao podstrek da nastavite sa pozitivnim uticajem na svijet oko sebe. Još jednom, hvala vam na veličanstvenom doprinosu i primjeru solidarnosti koji ste pružili.

Bravo, Treća!