Treća gimnazija u igri pokreta (video Ismeta Nune Arnautalića)

Ako slika govori više od hiljadu riječi, kao što to nekada reče stara poslovica, šta bi ta ista sijeda, mudra izreka rekla kada bi vidjela naša nova tehnološka dostiguća, naše nove izume, šta bi ona rekla kada bi vidjela film i videoprodukciju?

Dobri prijatelj naše škole gospodin Ismet Nuno Arnautalić, ponudio nam je odgovor na ovo pitanje u svom trominutnom videu o našoj školi koji je snimio u saradnji sa direktoricom Treće gimnazije profesoricom Senadom Salihović.

U potrazi za vašim odgovorom na pitanje, proći ćete hodnicima i prostorijama Treće gimnazije, ali i vremenom daleko u njenu prošlost, zavirit ćete duboko ispod površine škole u Vilsonovom šetalištu.

Gospodinu Arnautaliću se ovom prilikom zahvaljujemo na divnom poklonu, a vama još samo ostavljamo link videa da sa nama otkrijete još priča koje se kriju u našoj Trećoj.