Treća gimnazija prva na Općinskom takmičenju iz Prve pomoći!

U subotu, 24.3.2018. godine, u OŠ “Kovačići”, održano je 23. Općinsko takmičenje “Prva pomoć”. Na takmičenju je učestvovalo pet škola, među kojima je i Treća gimnazija, koja je postigla najbolje rezultate. Učenice Džananović Naila (II6), Pirović Hana (II6) Gabela Amila (II2), Omerbašić Zerina (II2),Tiganj Berina(II2) i Mustafić Merima (II2) su osvojile prvo mjesto, te se tako plasirale na Kantonalno takmičenje. Zahvaljujemo se profesoricama Hodžić Edini i Tvrtković Melisi koje su pružale moralnu podršku učesnicama. Naravno, zahvaljujemo se i našim kolegicama Ibišević Amini, Feta-Hasković Amini, Šaljić Nejri i Gojak Heni koje su radile sa učesnicama i za kratak vremenski period ih pripremile za ovo takmičenje. Našoj ekipi čestitamo na ovom plasmanu i želimo im puno sreće na sljedećem takmičenju.
Gabela Amila, II2