Treća gimnazija ispratila još jednu generaciju DSD maturanata

Dana 3. 6. 2018. godine, naša Treća ispratila je još jednu generaciju DSD maturanata. U prostorijama amfiteatra, uz prisustvo direktorice Senade Salihović, zamjene direktorice Amre Čolić i socijalne radnice Amele Muftić-Arapović, upriličena je dodjela diploma uspješnim učenicima. Na samom početku, svim prisutnim obratila se direktorica te uz čestitke poželjela mnogo uspjeha u nastavku školovanja, kako učenicima tako i profesorici. Diplome je dodijelila poštovana, nama najdraža profesorica Emira Hadžimuratović, koja je prethodne četiri godine vrijedno radila sa svojim učenicima. Uz riječi zahvalnosti i najljepše želje za daljnji rad, pozdravili smo našu profesoricu, našu Upravu i našu Treću. Hvala na svom znanju i svim iskustvima!

Mirha Dostović, IV7

Najnoviji članci

Kategorije