Školsko takmičenje iz projekta “Ja- građanin”

Školsko takmičenje iz Projekta “ Ja – građanin” održano je 24.3.2023. godine. Na takmičenju su učestvovali učenici svih trećih razreda naše škole koji su bili raspoređeni u osam ekipa. Učenici su tokom izlaganja predstavili rješenja za neke od aktuelnih društvenih problema.

Učenici su imali priliku da svoj rad predstave žiriju, koji je na kraju odlučio da je pobjednik ovogodišnjeg takmičenja ekipa iz III4 odjeljenja, koja je predstavljala projekt pod nazivom “Problem pedofilije u Federaciji Bosne i Hercegovine”.

Članovi žirija bili su: prof. Đuldina Kurtović, prof. Enisa Klačar (predsjednik) i prof. Lejla Karahodžić.

Svim učesnicima čestitamo, a pobjedničkoj ekipi želimo puno uspjeha na Opštinskom takmičenju.