Školski izlet 2018

Treća gimnazija je i ove godine organizirala jednodnevni školski izlet.

Naši prvačići su posjetili Sportsko-rekreativni centar Ajdinovići, gdje su dan proveli družeći se i bolje upoznavajući jedni druge. Drugi razredi su svoj jednodnevni izlet proveli u Konjicu gdje su naučili nešto novo o čuvenom Titinom bunkeru. Za to vrijeme su treći razredi uživali u Sportsko-rekreativnom centru Brus na Trebeviću. Jedan dio maturanata bio je u Mostaru, a drugi u kinu. Iako vrijeme nije bilo idealno, učenici su se hladnim povjetarcima suprotstavljali jako toplom atmosferom. Imali su cijeli dan samo za sebe pa su ga znali iskoristiti zajedničkim šetnjama, te međusobnim druženjem i igrama. Učenici i profesori su se vratili sa izleta jako zadovoljni, sa još jednim pozitivnim iskustvom koje će pamtiti.

Amila Gabela, III-5