Naša škola je dobila novu internet stranicu! Ako naiđete na greške kontaktirajte nas na faris.selimovic@treca-gimnazija.edu.ba.

Rezultati Upisa učenika u prvi razred srednje škole – prvi upisni rok – Rang liste

Danas, 22.6.2020. godine u 16:00 sati okončan je prvi upisni konkursni rok za upis učenika u prvi razred srednje škole. Konkurs je objavljen 15.6.2020. godine i bio je otvoren sve do danas. Učenici su aplicirali za upis putem online sistema, te su na kraju cijelog procesa rangirani u školama za koje su se opredjelili. Đaci koji su aplicirali za upis u JU “Treća gimnazija” Sarajevo, njih 144 rangirani su u dvije kategorije – Područje informacionih tehnologija (jedno odjeljenje) i Gimnaziju (pet odjeljenja), a prema sljedećim spiskovima:

 

PODRUČJE INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA: 

1 MEMIŠEVIĆ ARMIN 110,00
2 HANDAN ALI 107,53
3 PUZIĆ ASJA 101,46
4 MEKIĆ ARNA 100,86
5 FEJZIĆ AMAR 100,18
6 ZEKAJ AMINA 100,00
7 OSMIĆ DANIJAL 100,00
8 SALČINOVIĆ AJLA 100,00
9 MIZDRAK NEJLA 100,00
10 SMAJOVIĆ TARIK 100,00
11 BRUTUS FARIS 100,00
12 HADŽIĆ IRFAN 100,00
13 BAJROVIĆ TARIK 100,00
14 HASEČIĆ HENA 100,00
15 ĆIRIĆ NAIDA 100,00
16 FOČO NUH 100,00
17 TREBINJAC BAKIR 100,00
18 HUBANIĆ UMA 100,00
19 SALČIN AMRA 100,00
20 ČOPELJ TARIK 100,00
21 ŽIGA VEDAD 100,00
22 SOVIĆ LARA 100,00
23 SIJARIĆ ŠEHZADA 100,00
24 MANGAFIĆ DANIN 100,00

Prigovor roditelja/staratelja na konačnu rang listu nije dopušten.

  • U nastavku Konačna rang lista upisanih učenika u smijer informacionih tehnologija – RangLista IT 2020

 

GIMNAZIJA

1 SPAHIĆ EMA 110,00
2 ŠOŠIĆ INES 108,00
3 BALIJAGIĆ LOIS 103,00
4 BEJIĆ ARDIJAN 100,00
5 KORAĆ TARIK 100,00
6 FETAHAGIĆ BERNA 100,00
7 ARIFOVIĆ ADI 100,00
8 DŽANANOVIĆ NAIDA 100,00
9 SADŽAK ADNA 100,00
10 HAJDAREVIĆ ENA 100,00
11 SAČIĆ LINA LEMIA 100,00
12 AGIĆ SARAH 100,00
13 DIZDAREVIĆ ASJA 100,00
14 BAKOVIĆ ĐULA 100,00
15 MUFTIĆ SELMA 100,00
16 TURKOVIĆ MUHAMED 100,00
17 AVDIĆ ILMA 100,00
18 KAPO AZRA 100,00
19 BARLOV NEDIM 100,00
20 BEKTO NEJLA 100,00
21 BEKTO AZRA 100,00
22 SELIMOVIĆ DŽEJLA 100,00
23 RESIĆ AJLA 100,00
24 NUHIĆ DŽEJLANA 100,00
25 ZORNIJA VEDRAN 100,00
26 ŠTALJO RIAD 100,00
27 TURKOVIĆ LAMIJA 100,00
28 BEGOVIĆ IRFAN 100,00
29 ALJIĆ AJDIN 100,00
30 UGLJEŠA ENA 100,00
31 BERILO DINO 100,00
32 ASLANI NEJRA 100,00
33 RUDALIJA IDA 100,00
34 MAGLAJLIJA DANIN 100,00
35 HADŽIABDIĆ FARAH LAMIJA 100,00
36 SMJEČANIN ASJA 100,00
37 SALIHOVIĆ EMINA 100,00
38 HELJIĆ ADNAN 100,00
39 ŠIŠIĆ FARIS 100,00
40 JAVOROVAC ALMINA 100,00
41 KADIĆ HANA 100,00
42 VELIĆ NEJLA 100,00
43 JALOVIČIĆ LAMIJA 100,00
44 KLJAJIĆ NEJLA 100,00
45 ŠEHIĆ HANA 100,00
46 ČAKLOVICA FARIS 100,00
47 DRNDA ADI 100,00
48 ALIĆ AMIN 100,00
49 ČOVIĆ ADNA 100,00
50 ĆOSIBEGOVIĆ MELISA 100,00
51 TIRO AJLA 100,00
52 BEŠIĆ SARA 100,00
53 SULJIĆ EMINA 100,00
54 BEĆIREVIĆ AJŠA 100,00
55 TORLAK MERIMA 100,00
56 FETIĆ TARIK 100,00
57 JELIĆ AMINA 100,00
58 TERZO LAMIJA 100,00
59 URLIĆ TIN 100,00
60 MACIĆ EMELIN 100,00
61 ČUSTOVIĆ TARIK 100,00
62 EĆO LEJLA 100,00
63 PINDŽO SUMEJA 100,00
64 HRUSTANBEGOVIĆ NADIR 100,00
65 DURMO AJDIN 100,00
66 MASLEŠA AJNUR 99,83
67 ČOVRK EMINA 99,83
68 HASEČIĆ VEDAD 99,80
69 FOČO HAMZA 99,68
70 HASANAGIĆ FARIS 99,63
71 MUSTEDANAGIĆ FARIS 99,50
72 MUŠIJA DANI 99,33
73 HALILBAŠIĆ NEJLA 99,30
74 ĐULANČIĆ RIJAD 99,19
75 HADŽIALIĆ LAMIJA 99,18
76 PRUTINA ALIJA 99,18
77 KUČINAR ZERINA 99,13
78 MUHOVIĆ ENA 99,13
79 MAHMUTOVIĆ ZEJD 98,76
80 HUSEINOVIĆ ŠEJLA 98,65
81 KRILIĆ DENI 98,61
82 ŠARIĆ LAMIJA 98,58
83 HADŽOVIĆ AZUR 98,56
84 HASANAGIĆ FARAH 98,55
85 SALKIĆ ZERINA 98,06
86 MAKAN EMINA 97,93
87 KOVAČEVIĆ BARBARA 97,93
88 POPARA ABDULLAH 97,90
89 ĐOPA SARA 97,73
90 MACIĆ SELMA 97,58
91 KURTOVIĆ AJLA 97,38
92 ČORBO HANA 97,28
93 ČAMO UNA 97,21
94 LALIĆ IAN 97,21
95 HADŽIĆ ELIS 97,13
96 OKERIĆ HARUN 97,09
97 ĆOSIBEGOVIĆ EMELA 97,09
98 BEGOVIĆ NEDIM 96,94
99 HODŽIĆ BEČIR 96,76
100 BIŠĆO LEJLA 96,75
101 HUKIĆ ALI 96,41
102 IBRAHIMOVIĆ EMINA 96,39
103 SARVAN JASMINA 96,38
104 KAHRIMAN ALEN 95,89
105 HRNJIĆ DAVUD 95,76
106 KATANIĆ HANA 95,74
107 AVDIBEGOVIĆ DANI 95,58
108 KOBAŠEVIĆ TARIK 95,38
109 MUJANOVIĆ ESMA 95,24
110 BULUTOVIĆ NERINA 95,09
111 MAUNAGIĆ ADRIAN 94,96
112 ANDELIJA MIRNEL 94,73
113 CVIKO HARUN 94,69
114 AVDIĆ IRMA 94,26
115 ZORLAK ADI 94,21
116 KOLJA EMIN 94,03
117 DELIHASANOVIĆ EDIN 93,81
118 ALIHODŽIĆ KENAN 93,14
119 KRATOVAC ALJA 93,01
120 LJUBAS LOREEN 92,74

Prigovor roditelja/staratelja na konačnu rang listu nije dopušten.

 

 

PREDAJA I PRIJEM DOKUMENTACIJE, PREMA KONKURSU OBJAVLJENOM 15.6.2020. GODINE, VRŠIT ĆE SE 23. I 24.6.2020. GODINE U PERIODU OD 09:00 DO 14:00 SATI U PROSTORIJAMA ŠKOLE. SVI KANDIDATI KOJI SE NALAZE NA KONAČNIM RANG LISTAMA UPISANIH UČENIKA DUŽNI SU SVOJU DOKUMENTACIJU DOSTAVITI U GORE NAZNAČENOM ROKU, NAKON ČEGA ĆE KONAČNI IZVJEŠTAJ O REALIZACIJI UPISA I PREDAJE DOKUMENTACIJE BITI DOSTAVLJEN MINISTARSTVU ZA OBRAZOVANJE, NAUKU I MLADE.

PRILIKOM PREDAJE DOKUMENTACIJE U PROSTORIJAMA ŠKOLE NAGLAŠAVAMO DA JE OBAVEZNO POŠTIVANJE NAREDBI KRIZNOG ŠTABA FBIH I PREPORUKA FEDERALNOG MINISTARSTVA ZDRAVSTVA O KORIŠTENJU ZAŠTITNE MASKE I DRŽANJU FIZIČKE DISTANCE IZMEĐU LICA!!!

 

Našim učenicima čestitamo i želimo im da u sebe ulože puno truda, rada i zalaganja, a uz malo i sreće biće to pravi put za njihovu budućnost. 

Srdačan pozdrav i sve najbolje žele Vam 

Upisna komisija i 

Uprava škole

Najnoviji članci

Kategorije