Radna subota za članove Poduzetničkog kluba

Radnoj suboti za učenike Poduzetničkog kluba Treće gimnazije i Akademije za mlade poduzetnike u organizaciji SSST-a, ovoga puta, prisustvovala je naša profesorica latinskog jezika, Alma Kalić.

Na trećem predavanju imali su priliku slušati o timskom radu, njegovom uticaju na razvoj poduzetništva te zajedničkom dolasku do cilja. U okviru predavanja, organizovana su dva takmičenja te veoma zadovoljni možemo reći da su naši učenici osvojili duplu krunu.

Na prvom takmičenju, učenici su zauzeli ekipno prvo mjesto u provjeri dosadašnjeg znanja o poduzetništvu.

Drugo takmičenje bilo je opuštenije. Ipak, naši učenici su to ozbiljno prihvatili i zajedničkim snagama prvi odriješili “human knot” osvojivši time još jednu pobjedu u nizu.

Radujemo se novim izazovima i takmičenjima koje će ovi mladi poduzetnici, sigurni smo, bez problema preći.