Projekat “Selam ya Resulallah”

Kako prijašanjih, tako je i ove godine naša škola tradicionalno dala udjela u programu “Selam ya Resulallah”. Učenici naše škole su u saradnji sa učenicima Gimnazije “Obala” napravili video na zadatu temu:”Zajedništvo”. Učenici su prestavili šta njima znači zajedništvo, te kako poboljšati isto u našoj okolini. Ono što je posebno za video ove dvije škole je to što je sniman i izvan granica Bosne i Hercegovine! Iskoristivši priliku, učenici su snimili nekoliko kadrova u Italiji i Španiji, državama koje su posjetili za vrijeme eksurzije, te tako podijelili lijepe momente svog nezaboravnog putovanja. Video je predstavljen u sali Općine Novi Grad, zajedno sa radovima drugih škola Kantona Sarajevo. Zahvalni smo na prilici koja se pruža našim učenicima da pokažu svoje talente i pokažu se u najboljem svjetlu, kao i prilici da upoznaju mnoge uspješne ljude, čije prisustvo uvijek pozitivno utječe na naše mlade.

Najnoviji članci

Kategorije