PROJEKAT „RAMAZAN“

Dana 25.05.2017. godine u Trećoj gimnaziji je po prvi put održanan projekat povodom dočeka svetog mjeseca Ramazana.
Profesorica Grabus Esada je sa  učenicima od I do III razreda uspješno organizovala program na kojem smo imali priliku probati ukusne hurme, čitati ajete i hadise, vidjeti odlično izvedenu predstavu, slušati prekrasne ilahije izvedene od strane hora, recitale….

Učenica III-2 razreda, Maida Dedić, imala je posebnu ulogu u cjelokupnom projektu, kako u organizaciji tako i u samom nastupu.

Ponosni smo na naše učenike koji uspješno obave svaki zadatak i projekat te zbog toga im čestitamo i zahvaljujemo, kako vrijednim učesnicima, tako i upravi i osoblju škole koji su uložili mnogo truda da bi se manifestacija uspješno realizovala.