Projekat “Jedan dan, druga škola”

I ove godine je u Trećoj gimnaziji proveden projekat Mreže vijeća učenika Kantona Sarajevo – mreVUK pod nazivom: “Jedan dan, druga škola”.

Tradicionalno, upare se srednje škole, te učenici jedne škole, tog dana, imaju priliku pohađati nastavu u drugoj školi. Cilj ovog projekta je međusobno druženje, saradnja srednjih škola KS, prilika učenicima da se upoznaju sa radom drugih škola i nauče nešto novo. 

Ove godine, dana 23. 2. 2017. godine, naša škola je bila uparena sa Školom za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje. Ugostili smo 10 učenika, koji su na lijep način, uz prisustvo nastavi i obilazak škole, uistinu uživali. Naši učenici su također bili lijepo ugošćeni u njihovoj školi. Ovim putem im se zahvaljujemo sa porukom da su vrata Treće gimnazije uvijek otvorena!

Najnoviji članci

Kategorije