Pozivamo vas na predavanje “Treća gimnazija Sarajevo je bila važna obrazovna institucija za moju buduću karijeru”

Sa zadovoljstvom vas pozivamo na predavanje na temu “Treća gimnazija Sarajevo je bila važna obrazovna institucija za moju buduću karijeru”. Ovo inspirativno predavanje sigurno će biti kvalitetna vodilja kroz život za sve učenike naše škole.

Datum: 03.11.2023.

Vrijeme: 10:30h – 11:30h

Mjesto: Amfiteatar Treće gimnazije

Predavanje čini posebnim i sam predavač i velika nam je čast što će to upravo biti bivši učenik Treće gimnazije Sarajevo, neurohirurg svjetskog glasa, akademik Kenan Arnautović.

Očekuju vas savjeti o odabiru životnog puta i iskustva najistaknutije ličnosti u polju neurohirurgije sa naših prostora. Neka ovo predavanje bude inspiracija za buduće generacije. Radujemo se vašem prisustvu!

Uprava Treće gimnazije Sarajevo