Povodom Dana nezavisnosti BiH u Bošnjačkom institutu uručene zahvalnice direktorici, profesorici i učenicama Treće gimnazije

Povodom obilježavanja Dana nezavisnosti BiH i u organizaciji Muzeja Alija Izetbegović, 27.02.2023.godine u prostorijama Bošnjačkog instituta uručene su zahvalnice i prigodne nagrade za najbolje likovne radove učenicama Emini Čovrk, Hani Šehić, Ajli Sijerčić, a Mihaeli Jerkoć nagrada za osvojeno 3. mjesto za najbolji literalni rad.
Pored zahvalnica koje su uručene našim vrijednim učenicama, ispred Muzeja zahvalnice su uručene i našoj direktorici Amri Čolić. Zahvalnicu je u njeno ime preuzela pomoćnica direktorice Meliha Salihović. Zahvalnica je uručena i profesorici historije Sanidi Nuhanović.