Posjeta naučnom skupu povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

U srijedu, 22. 11. 2023. godine, učenici: Azur Hadžović IV 4, Amin Alić, IV 4, Nadir Hrustanbegović, IV 4, Arna Mekić, IV 2, Harun Cviko, IV 4, Faris Čaklovica, IV 4, Rijad Smailbegović, II 5, Haris Aganović, II 1, Vedad Žiga, IV 2, Omar Junuzović, III 3,Veldina Hodžić, III 4, Dženita Podžić, III 4, Ali Ohranović, II 6, Džejna Ramović, II 6 uz pratnju profesorice Đuldine Kurtović, posjetili su naučni skup povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine, koji je organizovala Akademija nauka i umjetnosti BiH i Fond Memorijala Kantona Sarajevo. Na naučnom skupu su izlagali eminentni stručnjaci i akademici iz Bosne i Hercegovine. Naši učenici su imali priliku slušati izlaganja koja se tiču državnosti, suvereniteta i napretka naše domovine. Samim prisustvom učenici su uveličali ovaj značajan naučni skup i pokazali da su i oni akademski građani, ali i građani naše jedne i jedine Bosne i Hercegovine.