Posjeta I-2 razreda kinu

U subotu, 11.02,2017.god., I-2 razred sa razrednicom, Grabus Esadom, gledao je film „Lav“ u Cinema City-u. Inspirativni film redatelja Gartha Davisa temeljen je na istinitoj priči i knjizi Sarooa Brierleya , “A Long Way Home”. Petogodišnji dječak iz Indije izgubi se na ulicama Calcutte, tisućama kilometara od svoga doma. Preživi mnogo toga dok ga ne posvoji par iz Australije. Dvadeset i pet godina kasnije kreće u potragu za svojom izgubljenom obitelji koristeći Google Earth… Ovaj film preporučujemo svima da pogledaju jer je jako poučan i na neki način nas tjera da preispitamo sami sebe i da pokušamo dati svoj doprinos društvu kroz humanitarni rad i pomaganje onima kojima je pomoć potrebna. Učenici su i ovom prilikom pokazali kako vole da se druže i van škole i da zajedno kvalitetno provode svoje slobodno vrijeme.