Podjela zahvalnica Njemačke ambasade našim učenicima i profesoricama

Početak drugog polugodišta su za aktiv njemačkog jezika uljepšale zahvalnice Njemačke ambasade u Sarajevu za različite aktivnosti naših učenika i njihovih profesorica njemačkog jezika u prethodnom periodu.

Velika zahvalnost upućena je učenicima DSD programa I6 i trećih razreda, njihovim roditeljima i profesoricama Džananović i Hadžimuratović kao i našim prijateljima učenicima DSD programa iz sarajevske 2. gimnazije i njihovoj profesorici Šeta Keniti za podršku tradicionalnom božićnom bazaru u Njemačkoj ambasadi, kojim je sakupljena pomoć za rad i djelovanje dvije ustanove za pomoć djeci sa posebnim potrebama u Visokom i Žepču.

Slijedeća zahvalnica je ujedno i čestitka na doprinosu i uspješnom učešću naših učenika DSD odjeljenja I6, II6 i trećih razreda u pratnji profesorica Džananović i Hadžimuratović na manifestaciji “Njemačka u BiH” uključujući i takmičenje u izvođenju rap-pjesama na njemačkom jeziku, a na kome su naši učenici bili i više nego uspješni.

Čestitamo našim učenicima i njihovim profesoricama na njihovom angažmanu u proteklom polugodištu, Njemačkoj ambasadi na podršci i saradnji i nadamo se da će i drugo polugodište biti uspješno i ispunjeno raznovrsnim aktivnostima.

za Aktiv njemačkog jezika

profesorice Džananović i Hadžimuratović