Objavljen zbornik radova učenika “Žrtve rodno zasnovanog nasilja ne smiju biti stigmatizirane” u okviru ETOS inicijative

Panel “Žrtve rodno zasnovanog nasilja ne smiju biti stigmatizirane” realiziran je 28.11.2022. godine u okviru ETOS inicijative TPO fondacije i u saradnji sa JU Treća gimnazija Sarajevo, Katoličkim školskim centrom sv. Josip Sarajevo, JU Gimnazija Obala i JU Srednja medicinska škola Sarajevo. Domaćin je bila naša škola. Panel su organizirale profesorice Emilija Pavičević, Alma Ahmethodžić, Lejla Karahodžić i Medina Fazlić. Iz ove vrijedne inicijative proistekao je i ovaj zbornik učeničkih radova koji možete pročitati na linku u dnu teksta. Veliki doprinos dali su i nastavnici i učenici Srednje škole za tekstil, kožu i dizajn Sarajevo, čiji su likovni radovi doprinijeli posebnom i upečatljivom dizajnu.

Link na zbornik radova

Najnoviji članci

Kategorije