Održano školsko takmičenje Projekt građanin/ Ja građanin

U srijedu, 28.03.2024.godine, u amfiteatru Treće gimnazije, održano je školsko takmičenje pod nazivom:
Projekt građanin/Ja građanin, na kojem su učestvovali učenici odjeljenja III-1, III-4, III-5 i III-6.

Nakon ocijenjenih razrednih portfolija i dokumentacije učenici su iskoristili priliku reći nešto više o temama na kojima su radili:
– Revizija penzionog fonda, III 1;
– Put do škole kao nemoguća misija, III 4;
– Kultura sjećanja u ulozi kulture mira, III 5;
– Ilegalna sječa šuma, III 6.

Pobjednički tim za školsku 2023-24 godinu “Projekt građanin/Ja građanin” je III 6 sa temom „Ilegalna sječa šuma“.

Zahvaljujemo se članovima žirija na ovogodišnjem takmičenju, profesorima: Lejli Karahodžić, Đuldini Kurtović i Esadu Karahodžiću.

Zahvaljujemo se svim učenicima za odgovornost i rad na razrednim portfolijima.

Posebne čestitke upućujemo pobjedničkom timu iza kojeg je veliki trud i rad i želimo im uspješno učešće na narednom nivou takmičenja.

Alma Ahmethodžić, mr.