Odličan uspjeh Treće gimnazije na Gimnazijadi

Dana 27. 10. 2023., svjetla Gimnazijade zasjala su svojim najsjajnijim sjajem. Dok se sunce polako povlačilo za obzor, sportski duh je plamsao na svakom koraku. Ovog posebnog dana, želimo istaknuti svoj ponos prema našim izvanrednim sportašima i sportašicama, čija su srca i trud donijeli čast Trećoj gimnaziji.

U ženskoj odbojci, naš tim je zauzeo drugo mjesto na turniru. Njihova predanost i izvanredna igra zaslužuju duboko poštovanje. I naši košarkaši su ponosno zauzeli drugo mjesto, ostavljajući srce na terenu sa svakim driblingom i košem.

Nogometaši Treće gimnazije pokazali su svoju strast prema igri i završili na trećem mjestu, što je odličan uspjeh u teškoj konkurenciji. Također, muška ekipa stonog tenisa zauzela je drugo mjesto, brzim refleksima i preciznim udarcima.

Duboko zahvalni, obraćamo se organizatorima Gimnazijade, čija je predanost omogućila ovo nezaboravno sportsko iskustvo. Naši učenici nisu bili samo pasivni promatrači, već strastveni navijači na tribinama, pružajući podršku svojim školskim kolegama i prijateljima.

Veliko hvala, naravno, i našim vrsnim sportašima i sportašicama koji su ponosno predstavljali Treću gimnaziju, hrabro i sportskim duhom. Njihov trud i predanost inspirisali su nas i podigli naše školsko zajedništvo na viši nivo.

Današnji dan neće biti zaboravljen. Ovo je dan kad smo se okupili kao velika školska porodica, kad smo slavili zajedništvo i sportski duh. I dok završava ovaj zadnji dan Gimnazijade, ponosno se osvrćemo na sve što smo postigli i gledamo prema budućnosti, puni entuzijazma i nade za nove sportske izazove.

Tekst: Farah Hasanagić, IV3