Obilježavanje 20.godišnjice pogibije heroja Bosne i Hercegovine

Učenici II-5 su sa prof. Sanidom Nuhanović u sklopu nastavnog plana i programa historije u utorak, 24.12.2013.godine prisustvovali obilježavanju 20.godišnjice pogibije heroja Bosne i Hercegovine, dobitnika najvećeg ratnog priznanja “Zlatni ljiljan” i nosioca “Ordena zlatnog grba sa mačevima” Pavlović Igora.

Program je počeo u 12:00 polaganjem cvijeća na Šehidskom mezarju “Kovači”, a kasnije u Domu mladih sjećanje na lik i djelo Igora Pavlovića. Savez udruženja dobitnika najvećih ratnih priznanja “Zlatni ljiljan” i “Zlatna policijska značka” Kantona Sarajevo su u saradnji sa Udruženjem “Obrazovanje gradi BiH” realizovali program, a učenicima II-5 i njihovoj razrednici prof. Sanidi Nuhanović bila je čast prisustvovati istom.