Naša škola je dobila novu internet stranicu! Ako naiđete na greške kontaktirajte nas na faris.selimovic@treca-gimnazija.edu.ba.

Nastup učenika Treće gimnazije na Porodičnom danu Općine Novo Sarajevo

Hor i orkestar Treće gimnazije je učestvovao na manifestaciji ” 15. Porodicni dan ” koji je organizovala  Općina Novo Sarajevo u saradnji sa JU Međunarodni centar za djecu i omladinu Novo Sarajevo . Tom prilikom članovi hora i orkestra su se predstavili svojim repertoarom na pozornici Vilsonovog šetališta. U  programu su učestvovale i druge muzičke i sportske grupe i izvođači. Nastup je bio zapažen, učenici oduševljeni, te smo tako započeli nove nastupe uz pjesmu i sa željom da bude što više prilika  za nastup našeg hora i orkestra.
Čestitamo našim dragim učenicima i profesorici Aidi Kamenici.

Najnoviji članci

Kategorije