Naša Edna Šunjić na EYOF-u

Kao učenica I-3 odjeljenja, jako sam sretna i ponosna što sam imala priliku da se družim i budem učesnica svečane ceremonije otvaranja Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EYOF).

Kroz podršku profesorice Suade Krezić, smijeh, druženje i podršku mojih školskih drugara, željela sam savladati koreografiju i biti što bolja kako bih uspješno pratila svoje vršnjake. Moji školski drugari sa kojima sam provodila najljepše trenutke su: Ajna, Almedina, Lamija, Zerina, Erna, Nadja, Nejla, Softa, Dula, Faruk, Tarik, Aida, Maria, Hana H, Hana T, Andrea, Kristijan, Dalila, Dina, Lejla, Arnela i Haris.

Nešto najljepše što sam doživjela je osjećaj prilikom izlaska na stadion Asim Ferhatović Hase  i ogromna podrška publike. Svi smo bil sretni i ponosni što imamo čast da budemo učesnici ceremonije, a ja sam bila posebno sretna što sam u dijelu ceremonije „We create together“ imala priliku pozdraviti publiku..

Ovo je jedan od ljepših događaja u mom životu, možda i najljepši do sada i želim da svi učenici budu sretni kao što sam bila ja na ovoj ceremoniji otvaranja EYOF-a..

Voli vas Edna Šunjić.