Naš izlet na Trebević

Prošlo je već više od godinu dana od početka katastrofe s kojom se cijeli svijet suočava. Mi, srednjoškolci, bili smo uskraćeni stvarati nova poznanstva, prijateljstva, ljubavi… Taman kad smo se svi međusobno upoznali u prvom razredu, desila se epidemija koju niko od nas ni u najvećem snu nije mogao usniti. Iako više nismo dijelili školske klupe i provodili vrijeme zajedno, bili smo tu jedni za druge. Zaista, bilo je i dobrih i loših trenutaka kroz koje smo prolazili, ali sve smo prebrodili zajedno i dokazali da će prava prijateljstva opstati i kada je svijet na izmaku snaga. Sada smo već na pragu trećeg razreda, a povodom svega s čime smo se morali suočavati, organizovali smo izlet na prijedlog naše drage razrednice Esade Grabus. Ovo je bio dan koji nam je svima trebao jer smo u trenucima sreće zaboravili na sve loše momente koji su sada iza nas. Divno smo se proveli, a uspjeli smo napraviti planove i za iduće zajedničko druženje.

Belma Lojo II-6

Najnoviji članci

Kategorije