Naš Faruk Sijerčić postao državni seniorski prvak u karateu!

Naši učenici svakodnevno nižu najrazličitije uspjehe, a od sada, naša škola sa ponosom može reći da je baš njen učenik državni seniorski prvak u karateu. Faruk Sijerčić, učenik IV6 razreda Treće gimnazije, je u nedjelju 22. 4. 2018. godine na Državnom takmičenju u karateu u kategoriji seniori do 67 kilograma, zabilježio izvanredan uspjeh, završivši borbe rezultatima 1:0, 3:1, 7:0 i 8:0 u njegovu korist. Ovo mu je osiguralo zlatno mjesto na njegovom prvom seniorskom državnom takmičenju, te titulu seniorskog reprezentativca Bosne i Hercegovine. Od srca čestitamo našem Faruku, te mu želimo mnogo sreće i uspjeha na predstojećem Evropskom seniorskom prvenstvu u Novom Sadu, te Svjetskom seniorskom prvenstvu u Madridu.