Najbolji film na Film Festivalu “Izvor 2016”

I ove godine je fondacija „Izvor za ljepši život“ raspisala natječaj za najbolji film u konkurenciji srednjih škola u Sarajevu, koji će biti prikazani u sklopu Film Festivala „Izvor 2016“. Naši učenici Nejla Bihorac i Alen Konjicija bili su predstavnici Treće gimnazije. Njihov film „Oko na suhom“ fascinirao je kako žiri tako i mnogobrojnu publiku. Uprkos, kvalitetnoj konkurenciji, naši su učenici uspjeli osvojiti najznačajnije nagrade festivala: Nagradu za najbolji film, Nagradu za najbolju režiju i Nagradu publike. Pored ovih vrijednih filmskih ostvarenja, osvojili su i kvalitetnu Go-Pro kameru za našu školu. Čestitamo Nejli i Alenu na ovom izvanrednom postignuću i nadamo se da će nas i dalje nastaviti oduševljavati svojim kvalitetnim filmovima.

fb_img_1479933118511 received_1517414738276629

Najnoviji članci

Kategorije