JESENJI IZLET UČENIKA TREĆE GIMNAZIJE

U petak, 27. septembra 2019, učenici Treće gimnazije su u pratnji svojih razrednika uživali na jesenjem školskom izletu.

Na Vrelu Bosne bili su učenici I5, I6 i I3 razreda, a njihove kolege iz I2 i I4 išli su u Mostar. Bila je to prilika da se bolje upoznaju i steknu nova prijateljstva. Na Trebeviću su uz roštilj proveli učenici I1, te treći razredi.

Drugi razredi su uživali u sunčanom danu na Bjelašnici, a maturanti nedaleko od njih na Javorovom dolu.

Drago nam je da nas je lijepo, sunčano vrijeme poslužilo, pa smo svi kvalitetno proveli petak sa prijateljicama, prijateljima i profesorima.

Tekst: Ema Selimović, III3

Foto: Berin Šurković, Adna Hadžiselimović,  Esma Junuzović, Mirza Bakal, Zana Kapetanović i Tajra Osmanagić