Iznenađenje za profesore i profesorice Treće gimanzije

Prijatno iznenađenje za profesore i profesorice dogodilo se prošli četvrtak, 27. 4. 2017. godine u zbornici škole. Između prve i druge smjene, kada je zbornica glavno mjesto okupljanja, našla se na stolu velika torta s logom škole i jednim oproštajnim pismom.

Naime, maturantica Ajla Buljubašić, IV -5 je željela sa svojim profesorima i profesoricama provesti ove posljednje trenutke školovanja u Trećoj gimnaziji uz ovaj lijepi gest poštovanja, zahvale i ponosa. Njena oproštajna poruka koju možete u cjelosti pročitati ovdje govori mnogo ….

Zahvaljujemo se još jedanput Ajli kao i drugim učenicima koji nas na različite načine  i iznova motivišu. Svim maturantima želimo ostvarenje najljepših želja u bližoj i daljoj budućnosti. Ovakvi i slični momenti nas podsjećaju koliko je predivno baviti se prosvjetnim pozivom.

Hvala.

Profesori i profesorice Treće gimnazije

image-0-02-05-74c8caf036ee8be9e4a30e2b613dbc016ac71000c3ae02d7d2c0edcd564a118d-V