IZLOŽBA RUČNO IZRAĐENOG NAKITA POVODOM MEĐUNARODNOG PRAZNIKA ”8. MARTA”

Povodom obilježavanja 8.marta – Međunarodnog praznika ”Dan žena”, polaznice edukativno-kreativne radionice ,,Izrada nakita” su 7. i 8. marta, u holu škole upriličile izložbu na kojoj su predstavile svoje unikatne radove i na taj način približile aktivnost kojom se bave.

FullSizeRender (2)

Izložba je bila prodajnog karaktera i sav novac od prodanog nakita se planira iskoristiti za kupovinu repormaterijala koji će omogućiti nastavak rada radionice. Pored svoje kreativnosti, učenice su pokazale svoju humanost i solidarnost, te kao mali znak pažnje, a i ujedno povodom ”Dana žena”  korisnicama ,,Sigurne kuće” poklonile  svoje rukotvorine.

IMG_3829

Polaznice edukativno-kreativne radionice zajedno sa socijalnom radnicom, koriste priliku da  se zahvale svima koji su posjetili prodajnu izložbu i kupovinom ručno rađenog nakita pomogli nastavak rada radionice.

IMG_3828