Izlet Vijeća učenika škole

Dana 27.04.2017.godine Vijeće učenika naše škole, u pratnji koordinatorice Vijeća, profesorice Pašalić Merime, i pedagogice škole Dedović Hasije, su posjetili Travnik. Bila je to lijepa prilika da zaokruže rad Vijeća učenika za ovu školsku godinu. Dan ranije je Vijeće učenika održalo posljednji sastanak u tekućoj školskoj godini, na kojem su finalizirane pripreme za projekat „Naših ruku djela“, i izabrana je predsjednica Vijeća za sljedeću školsku godinu, Al – Momani Besmela iz III2 odjeljenja. Izlet u Travnik i lijepo vrijeme koje nas je poslužilo smo iskoristili za druženje, sumiranje ostvarenih rezultata ove godine, posjetu tvrđavi Stari grad u Travniku, te šetnju i obilazak grada. U povratku smo svratili na ručak i počastili se odličnim travničkim ćevapima.
Pred nama je završetak školske godine i odmor, a zatim ponovno okupljanje Vijeća učenika u nešto izmijenjenom sastavu, sa nekim novim licima i sa novim uspjesima.

Merima Pašalić, prof.

WP_20170426_15_00_14_Pro WP_20170426_11_31_25_Pro WP_20170426_11_54_44_Pro