Izlet Vijeća učenika

U srijedu, 15.5.2024. godine, u pratnji profesorice Erne Mujić i profesora Mevludina Maličevića realizovan je izlet Vijeća učenika naše škole kao i prethodnih godina.

Ove godine destinacija je bio glavni grad drvorezbarstva u Bosni i Hercegovini, Konjic.

Po dolasku u Konjic obišli smo Muzej drvorezbarstva u kojem smo imali priliku upoznati se sa historijom drvorezbarstva u Bosni i Hercegovini, a neki učenici su dobili priliku i da rezbare.

Nakon obilaska Muzeja, iskoristili smo slobodno vrijeme da obiđemo Konjic i uživamo u ljepoti tog gradića, a onda je uslijedio obilazak skrivene prirodne ljepote u blizini Konjica, u selu Džajići, vodopada Crni vir.

Poslije edukativnog dijela izleta uživali smo u sportskim aktivnostima i wellness i spa centru hotela Garden City Konjic.

Zahvaljujemo se našim domaćinima u Konjicu na izvanrednom gostoprimstvu i našim profesorima koji su nam omogućili još jedan predivan izlet.