I-2 na Prokoškom jezeru

U subotu i nedjelju, 13.5. i 14.5. učenici I2 razreda, zajedno sa razrednicom prof. Esadom Grabus, bili su na dvodnevnom izletu, na Prokoškom jezeru. Pored svih slobodnih aktivnosti koje su imali na raspolaganju, učenici su išli i na planinarenje, te uspješno stigli do vrha Vranice, Ločika, koji se nalazi na nadmorskoj visini od 2107m. Na taj način, učenici su kvalitetno iskoristili svoje vrijeme, te su stekli neke nove vještine i testirali svoju fizičku izdržljivost. Ni večer puna zvijezda nije prošla neopaženo. Učenici su teleskopom posmtrali i uočavali razne zvijezde i planete. Ostatak svog vremena, učenici su iskoristili u razgledanju, šetnji i igranju raznih društvenih igara. Učenici i profesorica su se vratili zadovoljni, željno iščekujući sljedeći izlet.