HOSPITACIJE NA NASTAVI NJEMAČKOG JEZIKA

Na preporuku i molbu našeg savjetnika za DSD-program, gosp. Thomasa Pollanda, naši učenici i članovi dodatne sekcije iz njemačkog jezika ugostili su na svojim časovima S. Salkičević, inače Sarajku po porijeklu, a koja kao profesorica radi i živi u Frankfurtu i sprema se za preuzimanje funkcije koordinatorice za DSD-program. U koju zemlju na svijetu će je ova funkcija odvesti još se ne zna, radovalo bi nas svakako da to bude Bosna i Hercegovina.

Tokom svoje hospitacije u našoj školi kolegica je imala priliku da se upozna sa načinom rada u programu intenzivne nastave njemačkog jezika, sa dobrim uspjehom naših učenika i kreativnom i stručnom nastavom naših profesorica Džananović Džemilamne i Brkić-Delalić Šejle. Bilo je ovo jedno vrlo korisno i ugodno druženje i drago nam je da smo kolegici Salkičević mogli izaći u susret, a zahvaljujemo joj se i na tradicionalnim poslasticama kojima je počastila naše učenike i unijela u našu školu dašak predstojećih praznika.