Gostovanje na BHRT1

Jedna od brojnih prilika koje Treća gimnazija pruža svojim učenicima je ujedno i ona koju su 23.3.2017. godine imale naše tri učenice Emina Suljkić iz IV-4, Lejla Gegić iz III-7 i Džana Pivač iz III-4 razreda. Naime, ove učenice su bile gošće u renomiranoj emisiji “Odrastanje” voditeljice gospođe Snježane Galić.

Tokom jednosatne emisije, naše su učenice imale priliku predstaviti sve ono što čini Treću gimnaziju posebnom: odnose među učenicima i profesorima, brojne projekte koje smo realizirali u proteklom periodu, te one najznačajnije uspjehe i postignuća svih njenih učenika. Pored toga, u ugodnom razgovoru sa gospođom Galić, mogli smo čuti neke njihove planove za budućnost, ciljeve, savjete, te literarne radove ovih učenica. Snimak emisije možete pogledati ovdje.

Ovim se putem zahvaljujemo gospođi Snježani Galić na pozivu za gostovanje, te ljubaznosti s kojom je primila predstavnike naše škole, kao i cjelokupnom osoblju BHRT1 na srdačnom gostoprimstvu, u nadi da ćemo imati priliku ponovno sarađivati u bližoj budućnosti.

IMG_20170323_202549_525 IMG_20170323_202644_582