EDUKATIVNO-KREATIVNA RADIONICA ,,IZRADA NAKITA”

EDUKATIVNO-KREATIVNA RADIONICA ,,IZRADA NAKITA”

Radionica ,,Izrada nakita” je prilika da se učenice opuste, ostave ”školske brige” pred vratima i urone u malu oazu čiste sreće i kreativnosti. Akcenat ovih radionica je upoznavanje sa kreativnom stranom sebe, uklanjanju ograničavajućih uvjerenja koja nas sputavaju da stvaramo i upoznavanju sa raznolikim materijalima i idejama.

FullSizeRender

Cilj edukativno-kreativne radionice, pored savlađivanja i učenja brojnih tehnika izrade je i buđenje lične stvaralačke energije i podsticaj na dalje stvaranje, druženje, zabavu, slobodno vrijeme sa smislom, humanitarno učešće, kao i povezivanje sa društvenom zajednicom.

FullSizeRender (1)

Broj učenica koje pohađaju ovu radionicu je 33 i trenutno su uključene učenice prvih i trećih razreda.

IMG_3743IMG_3742

 

Najnoviji članci

Kategorije