DRUGA RADIONICA FOTOGRAFIJE

Zbog velikog interesovanja naših učenika i željom za usvajanje novih znanja, vještina i tehnika, u srijedu, 26. 04. 2017.godine, održana je druga radionica fotografije.

foto1

Radionica se sastojala iz dva dijela. Prvi, teorijski dio, činio je interakciju između gosta predavača, fotografa Benisa Arapovića i učenika, koji su razmjenjivali informacije, savjete, iskustva, prezentirali svoje radove, dok u drugom, praktičnom dijelu, učenici su imali priliku u školskom dvorištu primijeniti sve ono što su uspješno savladali kroz ove dvije radionice.

foto3

Osim edukativnog, radionica je bila i zabavnog karaktera. Stoga, možemo reći, da je protekla u jednoj veoma opuštenoj, pozitivnoj, prijateljskoj atmosferi, gdje su učenici naše škole imali priliku međusobnog upoznavanja, s obzirom da su polaznici bili učenici od prvog do četvrtog razreda.

foto2

Amela Muftić – Arapović, socijalna radnica